Krush Kill 'N Destroy Xtreme

Krush Kill 'N Destroy Xtreme
Platforma
Steam (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Strategy First
Datum vydání
23. 07. 2020
Jazyk
Žánr
Strategie
  • 299 Kč
  • 247 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Vítej v pekle, vojáku, a pozor na radioaktivní prach. Připojte se k jedné ze dvou skupin, které v této postnukleární real-time strategii bojují zuby, drápy, chapadly a dalšími přívěsky o přežití.

Ach, ten život v postnukleární armádě, kde potkáváte podivně vypadající mutanty a zabíjíte je. Vítej v pekle, vojáku, a pozor na radioaktivní prach. Přidejte se k jedné ze dvou skupin bojujících zuby nehty, chapadly a jakýmikoliv dalšími přívěsky o přežití: k Přeživším, vojenské komunitě, která přežila v podzemních bunkrech, a k Vyvoleným, zmutovaným obyvatelům povrchu, kteří věří, že ohnivou apokalypsu způsobili rozzlobení bohové, kteří potrestali lidstvo za odhalení zakázaných technologických vymožeností a za jejich marnotratnou politickou vládu.

Krush, Kill 'n' Destroy Xtreme je strategická hra v reálném čase, kde se ropa stává hlavní surovinou, kterou potřebujete k získání peněz na výrobu blesků a stavbu budov a výcvik jednotek. Vylepšujte své budovy pomocí ohromující škály možností, zatímco vaše jednotky získávají zkušenosti a nové schopnosti, které je činí efektivnějšími na bojišti.

Krush Kill 'N Destroy Xtreme galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím