Last Epoch

Last Epoch
76Metacritic_logo
Platforma
Steam (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Eleventh Hour Games
Datum vydání
21. 02. 2024
Jazyk
Žánr
Akční, Dobrodružné, Nezávislé, RPG

Produkt není v prodeji

Last Epoch kombinuje cestování v čase, vzrušující procházení dungeonů, poutavé přizpůsobení postavy a nekonečnou znovuhratelnost a vytváří tak akční RPG pro veterány i nováčky. Cestujte světem minulosti Eterry a čelte temným říším, hněvivým bohům a nedotčené divočině - abyste našli způsob, jak zachránit samotný čas před Pustinou.

Klíčové vlastnosti

  • 15 tříd mistrovství - Vydejte se na dobrodružství jako jedna z pěti mocných tříd a během své cesty se vyšvihněte do jedinečné třídy Mistrovství, která vám odemkne specializovanější schopnosti a možnosti budování.
  • Více než 100 stromů dovedností - Každá dovednost má svůj vlastní strom rozšíření, který vám umožní ovládat, měnit a posilovat váš herní styl. Proměňte své kostlivce v lučištníky, blesky v řetězové blesky nebo přimějte svůj hadí úder přivolat hady, aby bojovali po vašem boku!
  • Lov vzácné a mocné kořisti - Naplňte svůj arzenál kouzelnými předměty, které můžete dokonale vyrobit, změňte pravidla své sestavy pomocí mocných unikátních a nastavených předmětů a mějte vždy další vylepšení na obzoru díky hlubokému a náhodnému systému kořisti ve hře Last Epoch.
  • Odměňující systém craftingu - Předměty, které ovládáte, si můžete vykovat sami! Komunitou uctívaný systém craftingu v Last Epoch vám umožňuje řídit vývoj síly vaší postavy a obsahuje robustní a deterministickou mechaniku vylepšování.
  • Odhalte minulost, vytvořte budoucnost - Cestujte do různých časových okamžiků, kde budete objevovat mnoho frakcí a tajemství, která existují ve světě Eterra, a bojujte o nastavení časové osy na novou cestu.
  • Nekonečná znovuhratelnost - Díky velkému množství tříd a dovedností, které si můžete přizpůsobit, hlubokým herním systémům, náhodné kořisti a neustálému vývoji je Last Epoch hrou, ke které se budete vracet ještě dlouhá léta.
  • Snadno se učí, těžko se ovládá - Snažíme se, aby byla hra přístupná jak novým hráčům, tak veteránům, a to tím, že vám umožníme rychle naskočit do boje a poskytneme mnoho herních zdrojů. I když se nenechte zmást, Eterra na vás čeká mnoho nebezpečí, která vyžadují zvládnutí boje a tvorby budov.
  • Nulová výplata za výhru - Last Epoch nikdy nenabídne herní výhody díky možnosti utrácet skutečné peníze. Věříme ve vytvoření férového prostředí pro všechny hráče.

Last Epoch galerie