Venetica
(Gold Edition)

Venetica (Gold Edition)
61Metacritic_logo
Platforma
GOG (PC)
Region
CZ, SK | Ověřit jinou zemi
Typ distribuce
Elektronická (aktivační klíč)
Vydavatel
Deck13
Datum vydání
04. 11. 2009
Jazyk
Žánr
Akční, Dobrodružné, Nezávislé, RPG
  • 159 Kč
  • 131 Kč bez DPH
  • Vyprodáno

Akční RPG, kde ve hlavní roli vystupuje Scarlett, dívčina, která se od svých vrstevníků liší nejenom nadpřirozenými schopnostmi, ale hlavně svými rodiči. Scarlett je dcera Smrti, respektive Smrťáka, ale zatím o tom nemá ani zdání, to se však honem rychle změní.

Smrťákovi jde totiž o život, protože k našemu překvapení jde o bytost z masa a kostí. Jakási starobylá rada zvaná Corpus totiž každý rok vybírá nového adepta na post Smrťáka a tentokrát vybrali schopného a ambiciózního nekromancera, který plánuje nejenom svržení rady starších a smrt Smrťáka, ale hlavně všeobecné šíření destrukce a smrti po celém světě.

Tady vstupuje do hry Scarlett, která svého otce a vlastně celý svět nenechá na holičkách a využije veškerých svých schopností k tomu, aby nekromancera zastavila, zneškodnila a všechno zachránila. Nejprve se však musí dozvědět nejenom o svém původu, ale hlavně o svých nadpřirozených schopnostech, aby je mohla proti nemrkomancerovi použít. Děj se odehrává v Benátkách někdy okolo 16. století.

Venetica (Gold Edition) galerie


Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku. Souhlasím